• Головна
  • Сміттярі Рівного мізкують над тим, як удосконалити вивезення побутових відходів у приватному секторі
10:02, 27 листопада 2012 р.

Сміттярі Рівного мізкують над тим, як удосконалити вивезення побутових відходів у приватному секторі

Залучення автотранспортного підприємства КТП-1728, або ж встановлення спеціальних сміттєвих баків біля кожного будинку.

Як покращити послугу вивезення побутових відходів у приватному секторі обмірковують на підприємстві "Санком". 

До сміттєвого баку кілька сотень метрів, а машина, що забирає побутові відходи відвідує приватний сектор лише раз на тиждень. А якщо ви не уклали відповідну угоду та не оплачуєте послугу із вивезення відходів, то будьте добрі, заплатіть штраф. Мешканцям приватного сектору до таких правил ще важко звикнути. Проте, як побороти незручності та підвищити оперативність, а отже якість послуг із вивезення побутових відходів у приватному секторі вже обдумують сміттярі. Один з виходів – залучення до роботи автотранспортного підприємства КТП-1728.

Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне":

- Воно значно краще налаштоване на обслуговування приватного сектору, тому що у них багато маленьких машин. У Рівному знаходиться 262 вулиці приватного сектору, які обслуговує наше підприємство, то підприємство "Санком" може випустити один, максимум два автомобілі, тобто у нас немає такої кількості маленької техніки, яка могла б усіма вулицями миттєво їздити. Тому КТП-1725 могли б якісніше надавати цю послугу у приватному секторі.

Ще один вихід – європейський, цивілізований – встановлення сміттєвих баків біля кожного приватного будинку.

Святослав Євтушенко, директор ТзОВ "Санком-Рівне":

- Це той шлях, який прописаний правилами благоустрою міста Рівного. І там чітко прописано, що кожна приватна садиба зобов’язана мати індивідуальний контейнер. Це або 120 літровий, або 240 літровий. Але суть в тому, що це має бути індивідуальний контейнер для кожної приватної садиби і тоді, наприклад, є день збору, людина виставляє його на вулицю і протягом дня його мають забрати, тобто ми не прив’язуємось до години.

Проте чи дозволять собі рівняни таку розкіш, як сміттєвий бак біля свого будинку, вартість якого коливається від чотирьохсот гривень і більше, достеменно невідомо. У деяких містах України це питання вирішили, включивши вартість таких смітників до тарифу, - результат - плата зросла, але й проблема своєчасного вивозу побутових відходів з приватного сектору вирішилася.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...