12:03, 29 жовтня 2018 р.
На Рівненщині крадії об’єднуються в банди
На Рівненщині оперативниками зафіксовано банду серійних зловмисників. Проведена на минулому тижні спецоперація дала змогу виявити та арештувати групу злодіїв у складі 5 осіб, мешканців Рівненської, Волинської, Житомирської областей, у тому числі й іноземного громадянина, що вчинили крадіжки на території області.
Крадіїв було затримано на гарячому, після чергової сапроби пограбування магазину у Радивилівському районі.
Також у помешканні одного зі зловмисників на Сарненщині виявлено автомат Калашникова та патрони до нього. Усе вилучене скеровано на проведення експертизи.
Кримінальну групу затримано у повному складі. Нині усі п’ятеро знаходяться під вартою, триває досудове розслідування та встановлення причетності до інших правопорушень.
Читайте також: У Рівному травмований злодій потрапив до лікарні прямо з місця злочину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...