![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
09:28, 27 жовтня 2018 р.
Золоті голоси та срібні струни у Рівному
![Золоті голоси та срібні струни у Рівному Золоті голоси та срібні струни у Рівному](/dist-assets/images/cap.jpg)
Незабаром, 8 листопада о 19:00 годині на сцені глядацької зали Міського будинку культури зазвучить «Срібна терція».
Рівненське вокально-інструментальне тріо «Срібна терція» ˗˗ це окраса будь-якого мистецького заходу, вони популяризатори української пісні. Так тонко як цей колектив ніхто не відчуває генетику та характер української пісні. Лауреати мистецької премії імені Германа Жуковського та численних Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів народне вокально-інструментальне тріо «Срібна терція» запрошує рівнян та гостей міста на свій сольний концерт.
Тріо у складі керівника Заслуженого працівника культури України Бориса Забути (баян), Тетяни Бенедюк (бандура) та Людмили Скрипки (скрипка) представить шанувальникам перлини своєї музичної-пісенної скарбниці. Ви почуєте більше 20 композицій серед яких українські народні та авторські пісні, класична і сучасна музика. Усі композиції аранжовані Борисом Забутою. Також глядачам буде представлений фільм «Пісенний гобелен», відзнятий про цей відомий рівненський гурт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...