• Головна
  • У Рівному запустили проект «Знай і люби свій край»
18:43, 26 жовтня 2018 р.

У Рівному запустили проект «Знай і люби свій край»

У Рівному запустили проект «Знай і люби свій край»

Рівненський міський центр зайнятості бере активну участь в інноваційному профорієнтаційному проекті «Знай і люби свій край» який впроваджує Державна служба зайнятості.

Метою Проекту є привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку міста – туризму, сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку, збереження історичної та культурної спадщини, створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку школярів, визначення у виборі майбутньої професії. Результатом має стати створений учасниками проекту інформаційний банк даних щодо туристичної привабливості міста для подальшого його використання у всесвітній мережі Internet.

Партнерами Рівненського міського центру зайнятості виступає управління освіти, управління культури і туризму, управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Реалізація проекту носить характер змагання та передбачає декілька етапів, які містять навчально-дослідницьку роботу школярів під керівництвом педагогів і фахівців Рівненського міського центру. Підсумком проведеної роботи стане представлення командою учнів ідеї Проекту на обласному, а в подальшому і на всеукраїнському рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #суспільство #Рівненський міський центр зайнятості #профорієнтація #проект #знай і люби свій край
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...