![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:09, 24 жовтня 2018 р.
Нагороджено найкращого рівненського стрілка
![Нагороджено найкращого рівненського стрілка Нагороджено найкращого рівненського стрілка](/dist-assets/images/cap.jpg)
Президент нагородив 16-річного спортсмена з Рівненщини, Дмитра Гонту, годинником.
На головній олімпійській базі у Конча-Заспі глава держави особисто привітав 16-річного учасника ІІІ юнацьких Олімпійських ігор, який завоював бронзу у кульовій стрільбі з пістолета на 10 метрів.
Під час зустрічі із переможцями, призерами ІІІ юнацьких Олімпійських ігор та їх тренерами Президент зазначив, що це вагомий внесок в утвердження статусу України у світі, оскільки серед представників більше 200 країн, Україна увійшла у неофіційному заліку у десятку найкращих.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...