• Головна
  • Рівненське підприємство сплатить більше, як 1 мільйон гривень за неоформлених праціників
14:03, 19 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Рівненське підприємство сплатить більше, як 1 мільйон гривень за неоформлених праціників

Рівненське підприємство  сплатить більше, як 1 мільйон гривень за неоформлених праціників

Управління Держпраці у Рівненській області постійно застерігає роботодавців від неправомірних дій. Попри роз’яснення і застереження про величезні штрафи частина роботодавців самонадіяно думає, що заходи контролю їх не торкнуться, і продовжує сумнівно економити на працівниках.

Нещодавно відбулося  відвідування інспекторами держпраці  молокопереробного підприємства на Рівненщині, що виготовляє розсільні сири. На робочих місцях фахівці виявили 11 осіб, з якими роботодавець не уклав трудові договори в порушення ч.1 ст.21 та ч.3 ст.24 Кодексу законів України про працю.

Нелегальні працівники виконували виробничі функції з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові.Таке порушення трудового законодавства тягне за собою штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного не належно оформленого працівника. За використання праці 11 осіб без оформлення трудових відносин роботодавцю доведеться сплатити  1млн 228тис 590 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #підприємство #штраф #неоформлені працівники #інспектори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...