• Головна
  • Увага! Діють шахраї від імені працівників органів ДПС!
09:01, 23 листопада 2012 р.

Увага! Діють шахраї від імені працівників органів ДПС!

Останнім часом встановлені непоодинокі факти вчинення шахрайських дій під виглядом або від імені працівників органів ДПС з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності.

Як правило, відбувається це наступним чином. На мобільний телефон посадової особи суб’єкта господарської діяльності телефонує  громадянин, який звертається нібито від імені керівника підрозділу податкової служби або за його дорученням (найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) з проханням надати гроші в борг (на потреби працівників податкової служби, надання фінансової допомоги для прийому перевіряючих з ДПС України тощо), або вимагає кошти за непроведення перевірки фінансової діяльності підприємства. Діють такі особи через посередника, у більшості випадків – через водія, який не обізнаний у тому, що відбувається, та виконує функцію отримання і передачі грошей.

Розміри витребуваних грошей становлять від 5 до 25 тисяч гривень. Майже у жодному випадку підприємець або посадова особа суб’єкта господарської діяльності не відмовили у наданні «допомоги» для «керівників» підрозділів ДПС.

Шановні громадяни!

У разі отримання інформації щодо аналогічних шахрайських дій,  а також про інші негативні факти, що негативно впливають на імідж  ДПС, просимо повідомляти відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України за телефонами: 692-578, 692-503, 692-575, або за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 12.

Відділ внутрішньої безпеки при  ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...