• Третій тур Суперліги для рівненських дівчат закінчився поразкою
12:49, 14 жовтня 2018 р.

Третій тур Суперліги для рівненських дівчат закінчився поразкою

У третьому турі жіночої волейбольної Суперліги суперницями рівненських волейболісток були вінничанки - команда «Білозгар-Медуніверситет».

На початку першого матчу рівненським волейболісткам вдалося одразу спрямувати боротьбу у своє русло. «Регіна» почала потроху відриватися від суперниць. У другій партії спочатку лідирувала «Регіна», потім «Білозгар», але на завершення рахунок все ж був на користь рівнянок. Дотиснути не вдалося – «Білозгар» відновив рівновагу. Але у відповідальний момент вдалі дії гравчинь команди, а також помилка господарів дозволили рівнянкам виграти партію.

Те що сталося далі важко пояснити. Рахунок сету 25:19 на користь «Білозгару». Після такого повороту, зрозуміло, що психологічна перевага повністю перейшла на бік господарок. Тож і не дивно, що рівненська команда провалила першу половину четвертої партії. В подальшому вдалося лише трохи підскоротити відставання. Переможця матчу визначив вже старт тай-брейку. Господарки впевнено втримали перевагу до самого кінця.

Після такої поразки дуже важко, на сам перед психологічно, налаштуватися на повторний матч. Проте рівненська команда продемонструвала бійцівські якості і початок був рівним. Друга партія виявилася найдраматичнішою у цьому матчі. Господарки довгий час лідирували в рахунку. Подекуди перевага «Білозгару» сягала 5 очок, але «Регіні» вдалося не лише наздогнати суперниць, але і вийти вперед. Не реалізувавши два сет-боли рівнянки врешті-решт поступилися. Третя партія розпочалася з вдалих дій господарок. І знову рівненській команді вдалося вирівняти становище і, здавалося, переламати хід матчу. Та утримати рахунок рівненська команда не змогла. Другий матч закінчився на користь господарок 3:0.

Наступні ігри «Регіна» проведе 26-27 жовтня у Чернігові. Суперником рівненських волейболісток буде місцевий «Університет-ШВСМ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію