![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:25, 12 жовтня 2018 р.
Чергове ДТП на Рівненщині за участі столичного авто
![Чергове ДТП на Рівненщині за участі столичного авто Чергове ДТП на Рівненщині за участі столичного авто](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, 11 жовтня, на Рівненщині у селі Іванівка Сарненського району трапилося ДТП. Як з'ясували правоохоронці, водій автомобіля «ВАЗ-212140» з причепом, житель села Тинне, зіткнувся з мікроавтобусом «Volkswagen Caravelle" з водієм міста Києва. В результаті удару бус, у якому, окрім водія, їхала його 36-річна дружина і двоє маленьких дітей, злетів з дороги і в'їхав у дерево, що росло біля проїжджої частини.
У жінки медики діагностували забійні рани обличчя, струс головного мозку та перелом носа. Її госпіталізували у лікарню. 13-річна дівчинка отримала забої - її відпустили додому, надавши потрібну медичну допомогу. Водій буса та його маленький син, а також водій "ВАЗу", не постраждали. Обидва водії були тверезими.
У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування. Працівники поліції встановлюють усі обставини цієї ДТП.
Читаєте також:У Володимирецькому районі, підпалено легковик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
07:30, 17 липня
10:02, 19 липня
24
18:03, 13 липня
37
live comments feed...