18:08, 8 жовтня 2018 р.
У Рівному відбудеться концерт «Козацька Покрова»
У Міському будинку культури 12 жовтня о 19 годині відбудеться концерт «Козацька Покрова» за участі творчих колективів МБК. Захід, присвячений святу Покрови Богородиці та Дню Українського козацтва, яке відзначається 14 жовтня.
На сцені лунатимуть твори патріотичного спрямування – козацькі, стрілецькі та повстанські пісні, а також пісенні композиції про кохання, адже здавна Покрова – це ще й надзвичайно шанобливе та довгоочікуване свято для незаміжніх дівчат.
Для рівнян співатимуть: народне вокально-інструментальне тріо «Срібна терція», вокальний гурт «Лісова пісня», народний аматорський хор «Верес», тріо «Байда», солістки Іванна Місюк та Людмила Скрипка. За народними музичними інструментами – оркестр «Наспів». Танцюватимуть заслужений ансамбль танцю України «Полісянка», зразкові ансамблі «Перлинка» і «Джерельце».
Саме з цього заходу у Будинку культури стартує арт-проект «POKROVA», який, проходитиме з 12 по 14 жовтня.
Квитки на концерт у касі Міського будинку культури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному творчо відзначать свято Покрови
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:37
Вчора
13:03
Вчора
Оголошення
17:19, 15 січня
23:10, 14 січня
17:02, 21 січня
10:00, 22 січня
10:42, 13 січня
live comments feed...