![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
19:01, 5 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
Хорошу справу рівненські патрульні зробили для дошкільгого дитячого будинку
![Хорошу справу рівненські патрульні зробили для дошкільгого дитяч... Хорошу справу рівненські патрульні зробили для дошкільгого дитячого будинку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні обєднавшись працівники патрульної поліції разом з головою правління ОСББ, зривали яблука для дітей «Спеціального дошкільного дитячого будинку».
Рівненські патрульні провели з дітьми розважально-розвиваючі ігри, та пригощали їх яблуками. Маленькі мешканці спеціалізованого закладу, отримали радісні емоції, увагу та турботу.
![Хорошу справу рівненські патрульні зробили для дошкільго..., фото-1 Хорошу справу рівненські патрульні зробили для дошкільгого дитячого будинку , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кожна дитина є особливою і потребує від нас опіки та піклування, і ми дуже хочемо, щоб вони відчували себе потрібними і зростали повноцінними членами нашого суспільства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...