• Головна
  • Сторічний колектив бандуристів із США заграє для рівнян
17:15, 5 жовтня 2018 р.

Сторічний колектив бандуристів із США заграє для рівнян

Сторічний колектив бандуристів із США заграє для рівнян

Незабаром, 24 жовтня, у рамках туру Україною з концертом «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» завітають гості із США – Українська капела бандуристів Північної Америки ім. Т.Г. Шевченка.

Українська капела бандуристів Північної Америки ім. Тараса Шевченка — напівпрофесійна чоловіча капела бандуристів, формально заснована 1941 року у Києві на основі учасників попередньої Державної зразкової капели бандуристів, заснованої 1918 року. Від 1949-го базується у Детройті, хоч учасники проживають у багатьох містах Північної Америки.

Капела виступали на таких всесвітньо відомих сценах, як Карнеґі Холл в Нью-Йорку (США), Катедрі Нотр у Парижі (Франція), Мессі Холл у Торонто (Канада). Цьогоріч капела відзначає свій столітній ювілей з нагоди якого і заплановано тур містами України.

Репертуар музикантів складається з понад 600 творів, в тому числі – унікальних композицій Григорія Китастого та Гната Хоткевича. А ще особливістю ансамблю є те, що музиканти плекають та зберігають рідкісний харківський спосіб гри на бандурі.

Мистецький керівник і диригент – Олег Махлай.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #культура #Міський будинок культури #концерт #капела бандуристів Північної Америки ім. Т.Г. Шевченка #«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...