• Головна
  • Рівненські обласні депутати «зарубали» он-лайн трансляцію сесії
14:05, 16 листопада 2012 р.

Рівненські обласні депутати «зарубали» он-лайн трансляцію сесії

Більшість обласних обранців на Рівненщині не хочуть зробити сесії обласної ради відкритішими. Депутати, у своїй більшості, не проголосували за включення питання про он-лайн трансляцію сесій до порядку денного чергової сесії.

Про це повідомив один зі співавторів такого нововведення, депутат Сарненської районної ради Дмитро Якимець.

Як уже повідомляв портал «Четверта влада», пропозицію транслювати сесії Рівненської обласної ради в інтернеті подали депутати обласної ради Вадим Сидорчук та Михайло Кириллов. Співавтором рішення також виступив депутат Сарненської районної ради Дмитро Якимець. За зразок запропонували взяти досвід луцьких колег з міської ради. Адже там встановили систему он-лайн трансляції взагалі безкоштовно для міського бюджету, завдяки громадській організації. Ця організація, за підтримки міжнародного фонду, закупила та встановила в міській раді Луцька за 6 140 гривень дві вебкамери та ноутбук. Також 10 тисяч гривень бюджетних коштів заплатили за технічне оновлення сайту Луцької міськради для трансляції на ньому сесій, і вже наприкінці жовтня усі охочі могли спостерігати за депутатами Луцької міської ради під час сесії.

Натомість керівництво облради в особі керуючого справами Рівненської обласної ради Миколи Яцюка представило свій орієнтовний бюджет такого впровадження. Чиновник вважає, що дешевше ніж за 100 тисяч гривень виставити сесії ради в інтернет не вдасться.

– За 10 тисяч не буде трансляції, - категорично запевняв Микола Яцюк, незважаючи на протилежний досвід луцьких депутатів.

Однак сперечатися про остаточний бюджет не було кому, оскільки питання про необхідність он-лайн трансляції до сесії не дійшло.

Попри те, що ініціатори веб-трансляції сесій Рівненської облради отримали погодження трьох комісій облради, президія обласної ради відмовилася включити це питання до порядку денного.

Не вдалося включити це питання і під час самої сесії, оскільки більшість депутатів цього не підтримали.

- Вкотре прорегіонівська більшість у обласній раді довела, що вона далека від Європейських стандартів і боїться відкритості та гласності як чорт ладана, - каже Дмитро Якимець. - На сьогоднішній сесії "За" включення цього питання голосували лише депутати "Фронту Змін", "Батьківщини" та "Свободи", які, на жаль, в меншості.

Варто згадати, що завдяки зйомці журналістів обласних депутатів неодноразово ловили на тому, що вони порушували регламент, голосуючи за своїх колег.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...