• Спортсмени з Рівненщини відзначилися у Данії
13:07, 17 вересня 2018 р.

Спортсмени з Рівненщини відзначилися у Данії

Гирьовий спорт

14-16 вересня у Хольстебро проходив Чемпіонат Данії з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь троє українських спортсменів, серед яких рівнянка Оксана Маліновська та сарненчанин Назар Абрамович. Всі троє спортсменів завоювали золото у своїх вагових категоріях.

Оксана Маліновська виступала у двох категоріях. У двоборстві: вона виконувала дві вправи. Наша спортсменка показала наступні результати. У поштовху двох гирь по 16 кг – 95 підйомів та ривок гирі 16 кг – 232 рази. Окремою вправою для Оксани був ривок гирі 24 кг – 1 11 разів. Показані результати дозволили рівнянці завоювати дві золотих медалі та срібло в абсолютному піднятті ваги – 9486 кг за змагання.

Назар Абрамович виконував поштовх довгим циклом двох гирь по 32 кг і теж здобув золото Чемпіонату. В загальному заліку у датчан на три золота менше, а українці з трьома перемогами.

Також сарненчанин Абрамович взяв участь у змаганні Найсильніша людина Хольстебро, що проходило у рамках Чемпіонату. Спортсмени виконували три вправи: ривок штанги, станова тяга та поштовх гирі. Незважаючи на втому, Назар у загальному заліку із 15 найсильніших спортсменів Хольстебро зайняв почесне четверте місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію