• Головна
  • Як отримати безкоштовні ліки у медичних закладах Рівненщини
10:45, 7 вересня 2018 р.

Як отримати безкоштовні ліки у медичних закладах Рівненщини

Як отримати безкоштовні ліки у медичних закладах Рівненщини

Володимир Гройсман (Прем’єр-міністр України), з 1 вересня зобов’язав медичні заклади України обов’язковому веденню та оприлюдненню переліку безкоштовних ліків затверджених МОЗ за програмою "Національного переліку лікарських засобів". За умовами програми, усі ліки з даного переліку за потребою пацієнта що перебуває на стаціонарному лікуванні повинні надаватись безкоштовно.

Як отримати безкоштовні ліки у медичних закладах Рівненщини, фото-1


До переліку безкоштовних лікарських засобів увійшло 427 найменувань безпечних дієвих речовин що входять до складу більше тисячі лікарських препаратів, різних виробників, призначені для боротьби з найрозповсюдженішими захворюваннями українців. Закупівля ліків відбувається за кошт бюджету.
Розгорнутий списком препаратів розміщений на офіційному сайті МОЗ "Є ліки". Детальна інформація про наявність ліків на Рівненщині знаходиться на ресурсі "Є ліки Рівненщина".
До програми "Національного переліку лікарських засобів" приєднано 78 медичних закладів області, що стала першою із запровадження нововведення.
У випадку відмови у наданні безкоштовних препаратів пацієнт має право подати скаргу головному лікарю медичного закладу та керівнику відділу охорони здоров’я прикріпивши копію призначення ліків, та перелік засобів у яких було відмовлено.

Більше про зміни в Україні, що відбулись з 1 вересня тут.

Прощай аналогове ТВ та привіт підвищенню тарифів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #безкоштовно #ліки #МОЗ #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...