![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:03, 12 листопада 2012 р.
Вчора у 45-річної мешканки Здолбунівського району поцупили через вікно гроші та телефон
11 листопада через незамкнене вікно квартири 45-річної мешканки Здолбунівського району викрали майже 150 гривень та мобільний телефон. За частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) порушено кримінальну справу.
Повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.
Цього ж дня співробітники карного розшуку Рівненського МВ УМВС за добу встановили двох осіб, причетних до скоєння крадіжок мобільних телефонів. За цими фактами порушено кримінальні справи.
А у відкритому заволодіння двома мобільними телефонами у 16-річного мешканця Зарічненського району підозрюються 28-річний та 35-річний місцеві жителі. Зловмисники затримані в порядку статті 115 КПК України та знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. За частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж) порушено кримінальну справу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...