12:01, 8 листопада 2012 р.
У Рівненському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка монет (ВІДЕО)
Не в грошах щастя та, навіть, не у їх кількості, а в неповторній художній цінності. У цьому переконані нумізмати. Понад тисячу монет із ста вісімдесяти трьох країн, колоній та навіть тих держав, яких уже не існує на мапі, відтепер зможуть побачити на власні очі і усі охочі рівняни.
У Рівненському краєзнавчому музеї відкрилася персональна нумізматична виставка. На всезагальний огляд свою багаторічну колекцію виставив мандрівник Віктор Данилов. Монети, які він представив, відносяться до різних історичних періодів – від XVIII століття і до сучасності та виготовленні з найрізноманітніших металів. Серед них чимало і таких, які особливо цінні для самого колекціонера.
Віктор Данилов, нумізмат, власник колекції монет:
- Багато хто визначає монети найцінніші за їх вартістю, вмістом дорогоцінних металів. Найменші з тих країн де я побував, наприклад, Зімбабве, де монет не існує зараз фізично, там є купюри по 100 мільйонів зімбабвійських доларів. Там я примудрився знайти монети і вони в мене є в колекції представлені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:09, 13 січня
1
10:42, 8 січня
11:43, 13 січня
18
live comments feed...