• Головна
  • Підприємства Рівненщини мають шанс позмагатися за здобуття Премії СНД
18:42, 6 листопада 2012 р.

Підприємства Рівненщини мають шанс позмагатися за здобуття Премії СНД

Підприємства Рівненщини мають шанс стати в один ряд із найвідомішими виробниками СНД. Міністерство економічного розвитку та торгівлі України оголосило про проведення 4-го Конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2012-2013. Цей захід відбувається раз на два роки та має національний і міждержавний етап.

Повідомляє прес-служба ДП «Рівнестандартметрологія».

Спробувати власні сили у боротьбі за лідерство в сфері якості можуть підприємства і організації, що експортують свою продукцію/послуги як мінімум у дві країни-учасниці конкурсу. До участі у конкурсі може бути заявлена продукція/послуги, висока якість якої підтверджувалась хоча б протягом двох років. Національний етап конкурсу триватиме до грудня поточного року, а в наступному році визначатимуться переможці міждержавного рівня.

У рамках Конкурсу визначається краще підприємство за наступними номінаціями:

- виготовлення продукції виробничого призначення; - виробництво товарів народного споживання; - виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції; - послуги.

Організаційно-методичне забезпечення підготовки підприємств до участі у конкурсі міжнародного рівня здійснює ДП «Рівнестандартметрологія».

Конкурс проводиться з метою підтримки національних ініціатив, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції та послуг, розширення експортних можливостей держав-учасниць, а також стимулювання підприємств до впровадження високоефективних методів управління якістю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...