• Головна
  • Мочилово» між кандидатами-мажоритарниками на Рівненщині – основна особливість виборів-2012
15:03, 31 жовтня 2012 р.

Мочилово» між кандидатами-мажоритарниками на Рівненщині – основна особливість виборів-2012

Українські кандидати ще не дозріли до того, щоб цивілізовано, у чесній конкурентній боротьбі, здобувати голоси виборців. А відтак, головними методами у передвиборчих перегонах були чорний піар, обливання брудом один одного та маніпулятивні технології задля викривлення волевиявлення виборців.

Такого висновку дійшли активісти Громадянської мережі ОПОРА, характеризуючи перебіг виборчої кампанії на Рівненщині.

- Найбільше виборча кампанія запам’яталася тим, як кандидати «топтали» один одного, розповідаючи, що той чи інший кандидат зробив, чи не зробив, хто за що бореться чи боротиметься у майбутньому парламенті, - каже регіональний координатор виборчих програм ГМ ОПОРА Андрій Токарський. - Не добирати методів задля перемоги – було основним принципом. Порівняно з попередніми виборчими кампаніями цьогорічна найбільш брудна.

Як відзначають в ОПОРІ, майже 300 спостерігачів якої працювали під час виборів на Рівненщині, наші кандидати ще не дозріли до чесної конкурентної боротьби, й окрім чорного піару, на деяких дільницях використовували певні технології з метою викривити волевиявлення виборців на свою користь. Як приклад, активісти мережі називали штучне зменшення явки на деяких дільницях, порушення під час підрахунку голосів.

За словами Андрія Токарського, якби не спостерігачі, порушень було б значно більше. Зокрема, 153-й виборчий округ, який увійшов до десятки найпроблемніших округів в Україні, завдяки стовідсотковому «покриттю» спостерігачами і в день голосування, і під час підрахунку голосів не виправдав такої негативної характеристики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...