• Головна
  • У Рівному може з’явитися пам’ятник Степану Бандері
13:06, 31 травня 2018 р.
Надійне джерело

У Рівному може з’явитися пам’ятник Степану Бандері

У Рівному може з’явитися пам’ятник Степану Бандері
На початку року, 16 січня, виконавчий комітет Рівненської міської ради оголосив відкритий архітектурний конкурс на краще рішення пам’ятника Степану Бандері.
Взяти участь в конкурсі запрошувалося фахівців та авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студентів архітектурних і художніх навчальних закладів. Реєстрація учасників та збір конкурсних проектів відбулися з 1 лютого до 21 травня. Можливо по причині малого суспільного розголосу та на Конкурс подали лише сім проектних пропозицій.

Офіційне відкриття виставки робіт учасників конкурсу, за участю членів журі, представників міської влади та депутатів відбудеться 31 травня в 11.00 у фойє Міського будинку культури в парку ім.Т.Г.Шевченка (І поверх). Побачити конкурсні проекти можна з 31 травня по 7 червня 2018 року. Експонування відбувається на умовах анонімності авторів. Час роботи виставки з 10 до 18 години щодня, вхід вільний. Всі бажаючі можуть залишити свої думки та оцінки конкурсних проектів у книзі відгуків.

Оголошення підсумків конкурсу відбудеться 8 червня, час і місце будуть визначені пізніше. 

Преміальний фонд Конкурсу: перша премія 20 000 грн., друга - 15 000 грн., третя - 10 000 грн.

До складу журі конкурсу входять: О. Бучинський, Б. Гапяк, В. Гвоздинський , М. Гоцур, В. Дем’янов, А. Жив’юк, Ю. Калітинський, В. Ковальчук, Р. Літвінчук, О. Литвин, Т. Максименко, Я. Марчук, В. Мельник, Ю. Осіпчук, С. Паладійчук, М. Пасічник, С. Руднєв, О. Самчук, В. Соколюк, Б. Столярчук, М. Шолудько, відповідальний секретар – Л. Жовтко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пам'ятник #СтепанБандера
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...