• Головна
  • Олексій Муляренко: «Рівненська ОДА та НУВГП починають співпрацю по відновленню річки Устя і її басейну»
12:02, 30 травня 2018 р.
Надійне джерело

Олексій Муляренко: «Рівненська ОДА та НУВГП починають співпрацю по відновленню річки Устя і її басейну»

Олексій Муляренко: «Рівненська ОДА та НУВГП починають співпрацю по відновленню річки Устя і її басейну»

Олексій Муляренко: «Рівненська ОДА та НУВГП починають співпрацю по відновленню річки Устя і її басейну»

Сьогодні в стінах «Національного університету водного господарства та природокористування» відбулась зустріч ректора Віктора Мошинського та голови РОДА Олексія Муляренка.

Перед журналістами та громадськістю анонсували початок співпраці між двома установами.

«Актуальні питання нам визначає сьогодення. Багато людей долучаються і піднімають проблему чистоти водойм. Я вважаю, що Басівкуське озеро не є відокремленим від річки Устя, тому оздоровлювати потрібну всю водну мережу, що проходить через кілька районів. Треба зрозуміти реальний стан справ щоб далі приймати правильні рішення. Тому вже цього тижня Департамент екології та природних ресурсів ОДА підпише договір з НУГП про виконання природоохоронного заходу «Наукові дослідження з відновлення і підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р.Устя», - говорить Олексій Муляренко.

Робота є нестандартною та потребує індивідуального підходу та різноманітних досліджень, які вже частково напрацьовані НУВГП.

«Спільно з адміністрацією цей проект реалізуємо. На сьогодні потребує вирішення питання якості води, питання якості басейну, стоку, управління водним режимом цього водосховища і так далі. Тобто ми сьогодні розпочинаємо комплексну співпрацю, вирішення переліку складних, містких інженерних проектів і саме це нова епоха нашого розвитку», - зазначив Віктор Мошинський.

В 2017 році університет виконав відповідно до усіх умов технічного завдання аналогічну роботу з досліджень р.Іква.

НУВГП постійно проводить цільову наукову роботу в напрямку вивчення стану річок Рівненської області, приймає участь в різноманітних цільових робочих нарадах і тому повністю володіє ситуацією з зазначеного питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#співпраця #Устя #НУВГП
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...