![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
09:09, 24 травня 2018 р.
Надійне джерело
Польська делегація прибула на Рівненщину з нагоди 15-річчя співпраці
![Польська делегація прибула на Рівненщину з нагоди 15-річчя співпраці Польська делегація прибула на Рівненщину з нагоди 15-річчя співпраці](/dist-assets/images/cap.jpg)
П'ятнадцять років тому було підписано Договір про міжрегіональне співробітництво між Рівненською областю та Вармінсько-Мазурським воєводством Аби підсумувати уже пророблену роботу та намітити стратегію співпраці надалі до Рівного прибула делегація у складі Маршалка воєводства Густава Марека Бжезіна та представників Маршалківського уряду і Консула Республіки Польща в Луцьку. Візит розпочали із зустрічі з делегацією області під керівництвом голови ОДА Олексія Муляренка. Сторони відзначили, що досі співпраця мала позитивний і корисний характер як для області так і для воєводства. Зокрема реалізовані проекти в сфері охорони здоров’я, пожежної безпеки, освіти, туризму. Нині в сфері інтересів також децентралізація і розвиток аеропорту. |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...