![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
13:08, 17 жовтня 2012 р.
Минулої доби на Рівненщині вкрали велосипед, мопед та консервацію
За добу на території Рівненщини зареєстровано 132 повідомлення про події та злочини, 75 з яких знайшли своє підтвердження та уже розкриті працівниками міліції.
Коротко про криміногенну обстановку в області, за інформацією СЗГ УМВС:
— Викрадено велосипед, що знаходився поблизу будинку 42-річного мешканця Березнівського району. Сума збиту встановлюється.
— Поблизу одного з магазинів у смт. Гоща викрадено залишений без нагляду мопед 51-річного місцевого жителя. Сума збитку встановлюється.
— До міліції 72-річний мешканець Дубровицького району повідомив, що з його майстерні скоєно крадіжку. Зловмисник проник до приміщення та прихопив з собою бензинову лампу та електродвигун. За частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням) порушено кримінальну справу. Триває слідство.
— З підвального приміщення будинку 45-річної мешканки Здолбунова викрадено домашню консервацію. Зловмисник проник до приміщення, зірвавши навісний замок на дверях. Сума збитку встановлюється.
— У 25-річного мешканця смт. Володимирець виявили майже 30 грамів сухої подрібненої речовини, ззовні схожої на марихуану. Вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
19:42, 25 липня
49
07:30, 17 липня
19:34, 24 липня
live comments feed...