![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:04, 21 квітня 2018 р.
Бджолярі Рівненщини відкриють пасічний сезон
«Малий бджолярський круг» проведуть вже цими вихідними на Рівненщині Таким чином бджолярі області відкриють пасічний сезон. Зібрання відбудеться 21-22 квітня на базі дитячого табору «Електронік – Рівне» в Кустині Рівненського району Рівненської області. Початок – 11.00. Також під час заходу провідні вчені та пасічники проведуть майстер-класи, відбудеться виставка-ярмарок обладнання та продукції за участю українських та польських підприємств. Окрім цього, пасічники продемонструють новинки продукції, в тому числі медових напоїв, презентують нові книги і часописи. Організатори заходу: Рада Бджолярського Кругу, Спілка пасічників Рівненщини. |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...