![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:09, 13 квітня 2018 р.
Надійне джерело
Піснеспіви, веснянки та забави: у Володимирці пройшов фестиваль «Великодня вруна»
![Піснеспіви, веснянки та забави: у Володимирці пройшов фестиваль «Ве... Піснеспіви, веснянки та забави: у Володимирці пройшов фестиваль «Великодня вруна»](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Володимиреччині відбувся обласний відкритий фестиваль народного мистецтва «Великодня вруна». Організаторами культурного дійства стали управління культури і туризму Рівненської ОДА, обласний центр народної творчості та Володимирецька РДА. Фестиваль розпочався з фольклорної імпрези «Великодній вернісаж» за участю аматорських колективів Рівненщини. Гості свята змогли ознайомитись з традиціями Великодніх піснеспівів, веснянок, молодіжних забав, дитячих ігор, що побутують у різних куточках нашої області. Демонстрували народне мистецтво на фестивалі 30 аматорських колективів та солістів, які представляли Костопільський, Рівненський, Дубровицький, Рокитнівський, Сарненський, Здолбунівський, Володимирецький райони та місто Вараш. На фото -НінаРабчевська, майстриня художнього ткацтва, заслужений майстер народної творчості України демонструє свої вироби У виставці декоративно-ужиткового мистецтва із своїми власними роботами на Великодню тематику взяли участь 16 майстрів з 7 районів Рівненщини, із них троє - заслужені майстри народної творчості України. На завершення всіх присутніх запросили на етно-вечірку учасники гурту «Дуліби». |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...