• Головна
  • Кафедрі маркетингу НУВГП 5 років
12:02, 3 квітня 2018 р.

Кафедрі маркетингу НУВГП 5 років

Кафедрі маркетингу НУВГП 5 років

Ну ось і підведені підсумки святкування 5-річчя кафедри маркетингу! Святкували весело і креативно, як завжди! Спочатку взяли участь у проведенні та організації Міжнародної науково-практичної конференції «ТУРИЗМ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА». Викладачі та студенти спеціальності “Маркетинг” взяли активну участь як у Пленарному засіданні, так і забезпечили роботу Секції під головуванням зав.каф. М. Мальчик. Доповіді студентів М.Довмат, А.Малярчук, А.Пономаренко та аспіранта І.Оплачко вражали сучасним поглядом на проблематику маркетингу в туризмі.

Також, 20 березня 2018 р. відбулося відкрите лекційне заняття доцента Гонтаренко Наталії Адамівни з навч. дисципліни «Маркетингові дослідження» на тему: «Структура і процес маркетингових досліджень». Заняття було проведене в двомовному україно-англійському режимі й присвячене 5-ному ювілею кафедри маркетингу НУВГП і спеціальності «Маркетинг».

В продовження студенти спеціальності активно долучилися до свята:  третьокурсниці кафедри маркетингу Катя Стрельчук та Анжела Пась  достойно представляли секцію “Економіка” в рамках цікавого наукового заходу університету – міжнародний круглий стіл з онлайн-трансляцією “Україна і Білорусь: точки дотику у наукових пошуках студентів”, тим самим на високому рівні продемонструвавши здобуті знання та наукову школу кафедри маркетингу. Їх наукова робота була відзначена як одна з найкращих та викликала жваву дискусію.

Крім того, ще 15 березня до 5-тиріччя кафедри маркетингу НУВГП було оголошено Конкурс на кращу стінгазету. Протягом останнього тижня на розгляд журі надійшло 10 стінгазет. Свої яскраві креативні роботи представили студенти 1-5 курсів, які навчаються за спец. «Маркетинг». З усіма конкурсними роботами можна було ознайомитися на стенді поруч з кафедрою маркетингу (біля каб.275). У вівторок, 27.03.18р. було підсумовано результати та оголошено переможців. Зокрема ІІІ місце: МАРз-11інт та МАРз-21інт; ІІ місце: МАР-41 та МАР-11інт; І місце: МАР-31!!! Щиро дякуємо усім студентам за свіжий погляд, оригінальний підхід та ту атмосферу, яку ваші роботи цілий тиждень створювали для усіх причетних!!! Солодкі вітання отримали усі!

На жаль все колись завершується і вимагає підбиття підсумків і складання планів на майбутнє. Новою точкою відліку стала екскурсія до єдиної в Україні та однієї із найпотужніших гідротехнічних лабораторій в країнах колишнього СНД. Студенти і викладачі кафедри були вражені її масштабами та можливостями. Щиро дякуємо к. т. н., доценту Шинкаруку Любомиру Антоновичу за цікаву та змістовно наповнену екскурсію, що дозволила усім присутнім по-новому поглянути на університет, в якому навчаються і працюють.

Ще раз вітаємо усіх нас з 5-ти річчям!!! Кожного року наша спеціальність радо вітає здібну молодь, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання з маркетингу. За короткий час навчання та з перших років роботи, кафедра намагається стати другою домівкою. Ми, без зайвих слів, пишаємося своїми досягненнями у підготовці справжніх фахівців. Тож, нехай наша кафедра та спеціальність процвітає здобутками свого колективу та своїх студентів на довгі і щасливі роки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НУВГП #річниця #5років
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...