• Головна
  • Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення
15:07, 16 березня 2018 р.
Надійне джерело

Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення

Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення

Для керівників об’єднаних територіальних громад Рівненщини презентували можливості зайнятості населення на своїх територіях

Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення, фото-1

З цією метою у Рівненському міському центрі зайнятості провели семінар-презентацію «Забезпечення зайнятості населення в об’єднаних територіальних громадах. Можливості державної служби зайнятості щодо вирішення кадрових проблем»

«Ми знаходимся в конкуретних умовах з європейськими країнами-сусідами, які дають нашим громадянам роботу. І ми маємо боротися за те, щоб люди поверталися назад. У 2017 році було видано 120 тисяч закордонних паспортів. Цифра вражає. Велика частина з цих людей поїхали за кордон. А на Рівненщині є 470 тисяч працездатного населення. Тож ми усі разом маємо мобілізуватися, на наших виробництвах створити такі умови, щоб люди залишалися тут. Вакансій достатньо, на підприємствах робота є, і вони, навпаки, мають проблему у залученні робочої сили. І ми покладаємося на вас, як управлінців, які здатні перетворити свою громаду в комфортне середовище», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Фахівці центру зайнятості розповіли про свою діяльність в умовах реформ. Нині шукачам роботи пропонують різноманітний спектр допомоги. Наприклад - пройти навчання з перепрофілювання. Адже нині ринок праці потребує чимало фахівців робочих спеціальностей.

Нещодавно Гощанський районний центр зайнятості, провів  своєрідне дослідження,  склали програму розвитку Бугринської об’єднаної територіальної громади та підготували  презентацію паспорту ОТГ. Його і показали  усім учасникам зустрічі.

Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення, фото-2

Професор Національного університету водного господарства і природокористування Петро Скрипчук презентував спільний українсько-білоруський проект щодо впровадження органічного виробництва «Формування підприємницького середовища для виробництва органічних ягід у транскордонних районах України та Білорусі». Закликав голів громад делегувати своїх мешканців, які займаються ягідництвом або ж лише планують особисту зайнятість в агровиробництві.

Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення, фото-3

Учасники заходу ознайомилися з матеріально-технічною базою Олександрійського навчального відділення. Там на власні очі голови громад побачили виробничо-навчальні приміщення, територію та гуртожитки центру. Відділення в Олександрії  спеціалізується на короткостроковій  підготовці фахівців. Тут опановують навики із шиття, лозоплетіння, різьби по дереву, навчають робітничим професіям – електрозварник ручного зварювання, столяр будівельний, столяр-меблевик, верстатник деревообробних верстатів. У галузі сільського господарства готують фермерів, водіїв, трактористів-машиністів, лісників.

Громадам Рівненщини презентували нові можливості зайнятості населення, фото-4

У Рівному учасники заходу ознайомилися з роботою вже  іншого відділення навчального центру. Тут готують кухарів, кондитерів, продавців, барменів, офіціантів, перукарів, манікюрників, косметологів, працівників готельного обслуговування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зайнятість #населення #можливості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...