• Головна
  • Енергоблок №1 Рівненської АЕС підключили до мережі
12:04, 1 жовтня 2012 р.

Енергоблок №1 Рівненської АЕС підключили до мережі

1 жовтня о 06.01 енергоблок №1 (ВВЕР-440) підключили до енергомережі, який з 28 серпня перебував у “холодному” резерві. Триває планове підвищення потужності до номінальної.

Станом на 8.00 1 жовтня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС сумарною потужністю 2200 МВт. Зауважень щодо роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №2 (ВВЕР-440) триває 26-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. У ремонті другий канал системи безпеки. Виконуються роботи за Програмою перевантаження ядерного палива в активній зоні реактора. Проводиться вихорострумовий контроль теплообмінних трубок парогенераторів. Тривають ремонтні роботи турбогенераторів. Всі ремонтні роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 46,3 млн кВтг електроенергії, з початку місяця – 1 млрд 341,5 млн кВтг, з початку року – 12 млрд 493,9 млн кВтг електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Про це повідомили з Управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...