• Головна
  • Укрпошта запрошує на навчальні тренінги
12:01, 6 березня 2018 р.
Надійне джерело

Укрпошта запрошує на навчальні тренінги

Укрпошта запрошує на навчальні тренінги
Проект «Craft it!» в партнерстві з Укрпоштою запрошує ремісників та хендмейдерів на навчальні тренінги з продажу та просування своїх виробів через інтернет.
У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги для народних майстрів та хендмейдерів, які хочуть дізнатися, як продавати власні вироби он-лайн. 
До участі у навчальних модулях запрошуються хендмейдери та ремісники, які прагнуть навчитися он-лайн продажам, дізнатися про ресурси, що допомагають це зробити, навчитися способам представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Під час навчальних модулів учасники дізнаються про специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram. 

Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі: доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, взаємодія з митницею, підготовка фотографій та описів для свої товарів.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці: Катерина Вітковська – Etsy, Олег Білоногий – eBay, Олександр Радич – Amazon Handmade, Ольга Костюк, Дарина Конох – Crafta. 

Про можливості безпечної доставки і оплати консультуватиме заступник директора департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко.
Участь у тренінгах безкоштовна. 

Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).

Детальний розклад тренінгів можна переглянути за посиланням.

Оновлення інформації про проект – на сторінці Craft it. Навчися і зроби у facebook.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою [email protected]
Проект проходить в рамках програм Східного партнерства (eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрпошта #тренінги #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...