13:32, 27 лютого 2018 р.

Асамблея РОВ НОК України

27 лютого 2018 р. відбулась позачергова VІзвітно-виборна Асамблея Відділення НОК України у Рівненській області. В роботі Асамблеї взяло участь 32 делегати старого складу та 46 – нового, з 17федерацій олімпійських видів спорту, спортивних товариств та відомств, відділення Олімпійської Академії, спортсмени-олімпійці. Також в роботі Асамблеї взяв участь голова комісії по зв’язкам з осередками НОК України Ковальов Володимир Олексійович.

На Асамблеї було прийнято нових членів в олімпійську родину Рівненщини: Відокремлений підрозділ Федерації дзюдо України у Рівненській області та Громадську спілку «Федерація бейсболу та софтболу Рівненської області».

Після обговорення доповідей голови відділення Петренчука Миколи Васильовича та голови ревізійної комісії Шевчука Василя Андрійовича відбулись вибори нового голови Відділення НОК України у Рівненській області. В результаті таємного голосування 42 з 46 голосів делегатів набрав Петренчук Микола Васильович, який уже вп’яте  переобирається на цю посаду. 

Першим заступником залишився голова Рівненської ОО ФСТ «Колос» Соляр Анатолій Володимирович, заступником голови обрано директора комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради – Камлочука Леоніда Васильовича. 

Було також вибрано виконком у складі 11 чоловік, ревізійну комісію, яку знову очолив Шевчук Василь Андрійович та відповідального секретаря – Руду Юлію Володимирівну, яка і у попередньому скликанні обіймала цю посаду. 

Також було проведено перше засідання новообраного виконкому Відділення, на якому затверджено план роботи та кошторис видатків на 2018 рік, а також розглянуто інші поточні питання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#асамблея #дзюдо #Спортдлявсіх
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...