19:57
14 червня
Побачивши на вул. Драгоманова, 20, біля входу в обласну філармонію гігантську рослину лободи, потурбував "дядька Гугла" і прочитав те, що виростає вона до 2-х метрів висотою.
Та, що виросла біля нашої філармонії, - вища.
Може, запросити представника книги рекордів Гіннеса і зафіксувати рівненський рекорд? 

