![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:23, 8 листопада 2017 р.
Рівненські митники достроково виконали бюджетне завдання на 2017 рік
![Рівненські митники достроково виконали бюджетне завдання на 2017 рік Рівненські митники достроково виконали бюджетне завдання на 2017 рік](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рівненська митниця ДФС уже перерахувала до Державного бюджету річний обсяг податків та зборів. Про це сьогодні повідомив начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай.
- Річний індикативний показник у розмірі 4,1 млрд. грн. ми виконали на 100% ще 3 листопада. Сьогодні маємо перевиконання у 46,4 млн. грн. Хочу подякувати за співпрацю усім, хто здійснює зовнішньоекономічні операції у зоні діяльності Рівненської митниці. Виконання бюджетного завдання за 10 місяців - це наш спільний результат. Маємо хороші перспективи понадпланових перерахувань до держбюджету до кінця року - половина з них буде спрямована на будівництво та ремонт доріг у нашій області, - додав Андрій Чаборай.
Варто зазначити, що за підсумками десяти місяців 2017 року Рівненська митниця ДФС у середньому щодня спрямовувала до бюджету понад 19 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...