![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
17:56, 11 жовтня 2017 р.
Відбулося засідання бюджетної комісії обласної ради
![Відбулося засідання бюджетної комісії обласної ради Відбулося засідання бюджетної комісії обласної ради](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря за участю голови обласної ради Миколи Драганчука та першого заступника голови обласної ради Олександра Корнійчука депутати-члени комісії погодили розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році. Зокрема, виділено додатковий обсяг медичної субвенції обласному бюджету Рівненської області в сумі 15 978 300 гривень. З них на оплату праці з нарахуваннями буде виділено 7 978 300 гривень, інші кошти у розмірі 8 000 000 гривень спрямують на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу.
Погодили депутати також звернення облдержадміністрації щодо погодження змін до розподілу іншої субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на Обласну програму енергоефективності на 2017 рік на реалізацію проектів з енергоефективності, розроблених місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, установами та закладами області, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. Співфінансування з обласного бюджету отримають одинадцять проектів, які перемогли на обласній конкурсній раді проектів з енергоефективності у третьому етапі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...