• Головна
  • Військовослужбовці на Луганському напрямку відпрацювали дії взводу під час встановлення протитанкових мінних полів та аерозольного маскування
09:41, 2 жовтня 2017 р.

Військовослужбовці на Луганському напрямку відпрацювали дії взводу під час встановлення протитанкових мінних полів та аерозольного маскування

В оперативно-тактичному угрупованні «Луганськ» було проведено інструкторсько–методичне заняття під керівництвом начальника відділу оперативного забезпечення штабу Антитерористичної операції  на території Донецької та Луганської областей щодо дій взводу по встановленню протитанкового мінного поля у складі рухомого загону загородження та дій взводу аерозольного маскування під час здійснення аерозольного маскування рубежів розгортання рухомого загону загородження. На занятті були присутні начальники груп оперативного забезпечення штабів оперативно-тактичних угруповань, командири зведених загонів окремих полків оперативного забезпечення, начальники інженерної служби, служби РХБ захисту, командири груп інженерного забезпечення, командири підрозділів механізованого мінування, командири рот РХБ захисту бригад.

Інструкторсько-методичне заняття відбувалось на п’яти навчальних майданчиках. Спершу присутні ознайомились із діями взводу по встановленню протитанкового мінного поля у складі рухомого загону загородження. Керівник заняття на прикладі універсального мінного загороджувача розповів про систему дистанційного мінування та особливості установки протитанкових, протипіхотних і змішаних полів.

На наступному навчальному майданчику військовослужбовцям продемонстрували дії взводу аерозольного маскування під час здійснення аерозольного маскування рубежів розгортання рухомого загону загородження. За словами керівника заняття, основними завданнями аерозольного маскування є маскування розташування, висування та бойових дій  військ (окремих елементів), відкритих найбільш важливих ділянок маршрутів та доріг, переправ через водні перешкоди та інших об’єктів від засобів розвідки та наведення (самонаведення) зброї противника, осліплення спостережних пунктів, пунктів управління та розрахунків вогневих засобів противника, участь у протидії засобам наземної та повітряно-космічної розвідки та системам  наведення високоточної зброї противника.

Визначений особовий склад показав злагодженість дій під час роботи на спеціальній машині аерозольного маскування. За півтори хвилини з положення «бойова готовність» апаратура була запущена на повну потужність. За словами керівника заняття, довжина непроглядної частини димової завіси становить не менше одного кілометра (при швидкості вітру близько 3 м/сек). Також присутнім було продемонстровано дію димових шашок та ручної димової гранати.

На наступних навчальних місцях представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій довели учасникам заняття вимоги керівних документів щодо забезпечення стану пожежної безпеки об’єктів зберігання боєзапасу, обладнання в протипожежному відношенні технічної території, об’єктів зберігання боєзапасу, пожежних щитів, пожежно-інвентарних пунктів, штучних (природних) пожежних водойм тощо. Пожежний розрахунок за лічені хвилини провів бойове розгортання стволів першої допомоги в напрямку умовної пожежі.

Протягом інструкторсько–методичного заняття було відпрацьовано єдиний алгоритм дій підрозділів оперативного забезпечення щодо дій взводу по встановленню протитанкового мінного поля у складі рухомого загону загородження та дій взводу аерозольного маскування під час здійснення аерозольного маскування рубежів розгортання рухомого загону загородження, а також досягнуто єдиного розуміння керівним складом щодо порядку організації пропускного режиму на технічну територію особового складу та техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовослужбовці #відпрацювання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...