• Головна
  • ПАТ «Укрзалізниця» просить клієнтів повідомити про заплановані ними обсяги перевезень вантажів залізничним транспортом у 2018 році
10:13, 28 вересня 2017 р.

ПАТ «Укрзалізниця» просить клієнтів повідомити про заплановані ними обсяги перевезень вантажів залізничним транспортом у 2018 році

ПАТ «Укрзалізниця» просить клієнтів повідомити про заплановані ними обсяги перевезень вантажів залізничним транспортом у 2018 році, щоб максимально задовольнити їхні потреби та об’єктивно спрогнозувати макроекономічні показники проекту консолідованого фінансового плану ПАТ «Укрзалізниця» на наступний рік.

Як зазначив керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, головний фінансовий документ товариства формується за принципами прозорості та відкритості і враховує потреби національної економіки у перевезеннях.

«Вантажний сектор формує дохідну частину для Укрзалізниці, тому наша мета – працювати у такому форматі, щоб задовольняти одночасно і потреби як самої компанії, так і клієнтів. Інформація безпосередньо від клієнтів щодо їхніх запитів на перевезення дозволить Укрзалізниці своєчасно та у достатньому обсязі запланувати обсяги оновлення рухомого складу, а також підготувати залізничну інфраструктуру на тих напрямках, де інтенсивний вантажопотік. Також ми зможемо заздалегідь запобігти появі вузьких місць на основних маршрутах», – пояснив Євген Кравцов.

Інформацію про заплановані обсяги перевезень вантажів залізничним транспортом у 2018 році клієнтів вантажного сектору  товариство просить надіслати на електронну адресу: [email protected]відповідно до форми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #перевезення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...