• Головна
  • Рівненська ОДА оголосила конкурс для громадських організацій
15:17, 10 вересня 2017 р.

Рівненська ОДА оголосила конкурс для громадських організацій

Рівненська ОДА оголосила конкурс для громадських організацій

На Рівненщині стартував конкурс громадських ініціатив

24vyhsjpxmax90iswc7ih4yay.jpg

24vyhsjpxmax90iswc7ih4yay.jpg

На їх реалізацію з обласного бюджету виділили 300 тисяч гривень.

Відтак, будь-яка громадська організація або творча спілка зможе запропонувати свої ідеї, спрямовані на розвиток громадянського суспільства Рівненщини.

Максимальнийобсягбюджетного фінансування проекту не повиненперевищувати49,5 тисячгривень, щостановить 75 відсотків від загальної суми кошторису. Решта – 25 відсотків – має надати громадська організація.

До конкурсу допускаються організації, котрі зареєстровані та здійснюютьсвою діяльність не менше 2-х років на моментоголошенняКонкурсу.

Прийомконкурсних документів здійснюватиметься щодня (крім вихідних і святкових днів) з9.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 17.00 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 110, тел. 695-138,e-mail[email protected] (з позначкою «обласний конкурс проектів»).

Кінцевийтермін подачі документів – 5 жовтня 2017 року.

Рішенняконкурсної комісії щодо переможців конкурсу буде оприлюднене на сайті Рівненської облдержадміністрації (http://www.rv.gov.ua) в рубриці «Конкурс проектів» та на сторінках у соціальних мережах.

Умов конкурсу: 

Проведенняобласногоконкурсу здійснюється у рамках виконання «Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2016 року № 799 та затвердженої рішенням обласної ради від 17 березня 2017 року № 484, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року
№ 1049, з метою забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються для підтримки на конкурсних засадах програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства.

Перелікпріоритетнихзавдань, на розв’язання яких мають бути спрямовані програми (проекти, заходи):

1. Забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, зокрема, організації проведення публічних консультацій з громадськістю.

2. Стимулювання участі громадянських, благодійних організацій, творчих спілок в соціально-економічному розвитку області, зокрема, залучення громадянських, благодійних організацій, творчих спілок до оцінки потреб громадян у соціальних та інших суспільно значущих послугах.

3. Створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці, зокрема, проведення просвітницьких заходів з питань взаємодії громадянських, благодійних організацій, творчих спілок з органами влади.

4. Підвищення спроможності громадських благодійних організацій, творчих спілок на впровадження ініціатив самоорганізації громадян.

5. Сприяння встановленню максимальної відкритості, прозорості та підзвітності суспільству органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, запровадження громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, посилення впливу громадянських, благодійних організацій, творчих спілок на прийняття управлінських рішень та їх реалізацію.

6. Створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку громадянських, благодійних організацій, творчих спілок зокрема, реалізація  заходів, спрямованих на підвищення громадянської освіти населення щодо можливості захисту своїх прав та вираження інтересів через різні форми демократії.

Граничнийобсягфінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в обласному конкурсі, становить 49,5 тис. гривень.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 75 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

Громадські, благодійні організації, творчі спілки беруть участь у співфінансуванні програми (проекту, заходу) в розмірі не менше як 25 відсотків необхідного обсягу фінансування.

Внесокдля виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) може здійснюватися громадськими, благодійними організаціями, творчими спілками, які визнані переможцями конкурсу та отримали фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, як матеріальні чи нематеріальні ресурси, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

 Фінансова підтримка з обласного бюджету надається громадським, благодійним організаціям, творчим спілкам з наступних видів діяльності проведення, спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань конкурсу:

1) громадських слухань, публічних обговорень, тематичних конференцій, інтернет-конференцій, круглих столів, тренінгів, зборів, флешмобів, навчальних семінарів, форумів тощо;

2) випуск довідників, брошур, інформаційних листівок тощо;

3) розроблення та тиражування методичних матеріалів, програмного забезпечення.

Для участі в обласному конкурсі громадські, благодійні організації, творчі спілки повинні подати конкурсну пропозицію, яка містить:

1. Заявку про участь у конкурсі відповідно до визначеної форми за підписом керівника або уповноваженої особи організації, скріпленим печаткою організації (у разі наявності), (додаток 1).

2. Копії свідоцтва про реєстрацію організації, статуту (положення), скріплені печаткою організації (у разі наявності).

3. Копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

4. Опис програми (проекту, заходу) відповідно до визначеної форми та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), (додаток 2).

5. Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

6. Інформація про діяльність громадської, благодійної організації, творчої спілки, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування організації, її матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Конкурснапропозиціяскладається державною мовою у друкованій та електронній формі.

Відповідальністьза достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

До участі у конкурсі не допускається або знімається з подальшої участі у ньому громадські, благодійні організації, творчі спілки в разі коли:

· інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації, що міститься у відкритих державних реєстрах;

· зареєстровані в установленому порядку та здійснюють свою діяльність менше двох років до дати оголошення проведення конкурсу;

· відмовилися від участі в конкурсі шляхом надсилання офіційного листа;

· перебувають у стадії припинення;

· конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку подання конкурсних пропозицій або не в повному обсязі;

· установлено факт порушення вимог бюджетного законодавства протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів.

 Конкурсні пропозиції оцінюватимуться за такими критеріями:

1. Відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, зазначеним в оголошенні про проведення конкурсу.

2. Реалізація програми (проекту, заходу) повинна здійснюватися на території Рівненської області.

3. Відповідність програми (проекту, заходу) її (його) меті.

4. Реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

5. Очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), та очікуваних результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

6. Рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), досвід провадження діяльності у відповідній сфері.

 Прийом конкурсної пропозиції здійснюється управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 9.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 17.00 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 110, тел. 695-138, e-mail: [email protected](з позначкою «обласний конкурс проектів»).

Кінцевийтермін подачі документів – 5 жовтня 2017 року.

Рішення конкурсної комісії щодо переможців конкурсу буде оприлюднене на сайті Рівненської облдержадміністрації (http://www.rv.gov.ua)у розділі «Консультації з громадськістю», підрозділ «Конкурс проектів » та на сторінках у соціальних мережах у тижневий термін з дня його винесення.

Зразокзаявидляучастівобласномуконкурсітадодатківдонеїрозміщенонаофіційномувеб-сайтіобласноїдержавноїадміністраціїурозділі«Консультаціїзгромадськістю»,підрозділ«Конкурспроектів».http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/publication/content/36797.htm?lightWords

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #громадськіорганізації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...