• Головна
  • Світові стандарти медицини впроваджують у Рівному
16:12, 7 вересня 2017 р.

Світові стандарти медицини впроваджують у Рівному

Світові стандарти медицини впроваджують у Рівному

10 вересня 2017 року, 12.00, Рівне ​– ​лікарі міста пройдуть фінальний іспит за курсом «Підтримка життя під час травми. Українська програма».

З 5 по 10 вересня на базі Рівненської міської поліклініки No2 громадська організація «Захист Патріотів» проводить навчання для 24 українських медиків із залученням іноземних професіоналів.

Інструкторами курсу є британські, американські та українські спеціалісти. Зокрема кваліфіковані військові та цивільні лікарі та парамедики, які мають багаторічний досвід служби в армії Великобританії та США.

Навчальний курс базується на найсучасніших підходах до лікування травми. Один день догоспітальної допомоги та п’ятиденна інтенсивна програма навчань на госпітальному етапі складається з семінарів, практичних станцій та симуляцій у реальному часі. Метою курсу «Підтримка життя під час травми» є покращення продуктивності та якості медичної допомоги в ситуації високого ризику.

10 вересня ф​іналом навчань стане симуляція масових поранень із залученням акторів – студентів Рівненського медичного коледжу. Завданням учасників курсу буде надати першу допомогу уявним пораненим відповідно до міжнародних підходів до лікування травми. Після складання тестів лікарі отримають відповідний сертифікат про проходження курсу.

«Захист Патріотів» розпочав програму «Підтримка життя під час травми. Українська програма» восени 2015 року. За цей час такі навчання вже пройшли 126 військових та 216 цивільних лікарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#програма #поліклініка #лікарі #стандарт #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...