• Головна
  • За 7 місяців кількість звернень до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному перевищила 16 тисяч
10:08, 21 серпня 2017 р.

За 7 місяців кількість звернень до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному перевищила 16 тисяч

За 7 місяців кількість звернень до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному перевищила 16 тисяч

У Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному можна отримати комплекс адміністративних, консультативних і інформаційних послуг. Крім того, тут створені комфортні умови для надання звітності, у т.ч. через мережу Інтернет, та отримання безкоштовних ключів електронного підпису.

У січні-липні 2017 року кількість наданих адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному становила 16074. 

Зокрема, рівнянам було видано 4624 картки платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 2783 витяги з реєстру платників єдиного податку. Проведено реєстрацію понад 4 тисяч книг обліку розрахункових операцій та книг обліку доходів і витрат підприємців.

Понад півтори тисячі громадян здійснили реєстрацію платником єдиного податку. Більше 15 тисяч платників отримали консультації з роз’яснення податкового законодавства та з питань сплати єдиного соціального внеску.

Відзначимо, для зручності платників кожна адміністративна послуга має інформаційну картку, в якій є відомості про суб'єкта, який надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують і умови його отримання. Зокрема, по інформаційній картці платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок і спосіб їх надання, термін видачі довідки, способи отримання результату і тому подібне. Повний перелік всіх адміністративних послуг, які надаються ДПІ у м.Рівному ГУ ДФС у Рівненській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центру обслуговування платників в рубриці «Адміністративні послуги», а також на сайті ГУ ДФС у Рівненській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #платники #звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...