Унікальний арт-об’єкт «The Wall» у Рівному!!!

Унікальний арт-об’єкт «The Wall» у Рівному!!!, Катя Давидчук

Платформа взаємодій «Простір» вже 24 липня почала ставити будівельні ліси. Адже за ініціативи молоді Простір розпочав реалізацію унікального арт - об’єкту – мурал на п’яти поверхах Національного університету водного господарства та природокористування.

Ви запитаєте - Що у ньому унікального? Унікальне те, що даний проект «The Wall» 24 вересня  збере 5 рівненських художників та нетрадиційне створення п’яти  муралів  за 24 години перетворитьРівне на один день у столицю українського графіті!

Нам приємно залучати до проектів та прославляти рівненські таланти та наше славне місто, тому дорогі мешканці ми повинні  знати та підтримувати неповторні  таланти:

C:\Users\Home\Desktop\The Wall  (1)-7.jpg

Паралельно у центрі міста відбуватиметься ПЕРФОРМАНС: свято графіті для мешканців та гостей міста та всі зможуть у реальному часі біля ТЦ «Злата Плаза» спостерігати за процесом створення унікального  арт - об’єкту.  

Вважаємо, що для молодого митця, творчість якого бунтує, дивує, суперечить сталим естетичним нормам та максимально скеровується на самовираження, важливо пробити цю стіну нерозуміння до глядача та налаштувати на своє світосприйняття.

Переглянути презентацію та долучитися до проекту Ви можете на сайті www.prostir.rivne.uaнатиснувши «ПІДТРИМАТИ»

Зробімо разом місто Рівне кращим!

Платформа взаємодій «Простір»
платформа арт-об'єкт проект перформанс ТЦ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі