• Головна
  • Щоб отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, до ЦОПу звернулося 4624 жителі Рівного
19:20, 8 серпня 2017 р.

Щоб отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків, до ЦОПу звернулося 4624 жителі Рівного

Протягом січня – липня 2017 року Центром обслуговування платників ДПІ у м.Рівному забезпечено надання платникам податків 16074 адміністративних послуг. Більшість рівнян зверталися з питання подання звітності, отримання довідок, реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП), отримання витягів з реєстру платників єдиного податку, реєстрації книг обліку розрахункових операцій та ін. З питання отримання РНОКПП звернулося 4624 громадянина. Ця послуга є найбільш запитуваною із всіх адміністративних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників.

В Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному можна отримати як комплекс адміністративних, так і консультативних та інформаційних послуг. Крім того, тут створені комфортні умови для надання звітності, в т.ч. через мережу Інтернет, і отримання безкоштовних ключів електронного підпису.

Відзначимо, для зручності платників кожна адміністративна послуга має інформаційну картку, в якій є відомості про суб'єкта, який надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують і умови його отримання. Зокрема, по інформаційній картці платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок і спосіб їх надання, термін видачі довідки, способи отримання результату і тому подібне. Повний перелік всіх адміністративних послуг, які надаються ДПІ у м.Рівному ГУ ДФС у Рівненській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центру обслуговування платників в рубриці «Адміністративні послуги», а також на сайті ГУ ДФС у Рівненській області.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...