• Головна
  • Про основні напрямки співпраці між залізницями України та Польщі
Переговори
15:38, 5 серпня 2017 р.

Про основні напрямки співпраці між залізницями України та Польщі

Переговори
Про основні напрямки співпраці між залізницями України та Польщі

Вчора, 4 серпня 2017 року, в Києві керівники ПАТ «Укрзалізниця» і Польських залізниць Войцех Балчун та Кшиштоф Мамінські провели робочу зустріч та підписали протокол про подальше двостороннє співробітництво між компаніями під час організації міжнародних залізничних перевезень.

Учасники зустрічі відзначили позитивну динаміку в обсягах пасажирських та вантажних перевезень між Україною та Польщею за перше півріччя 2017 року, окреслили перспективи їх подальшого розвитку, можливості реалізації інфраструктурних проектів, залучення на територію України додаткових обсягів вантажів завдяки реалізації проекту Нового шовкового шляху – альтернативного маршруту перевезень вантажів із Китаю та Ірану в Європу з використанням поромних переправ Чорного і Каспійського морів.

«Ми переконані, що співпраця між залізницями України та Польщі може стати однією з головних передумов у поглибленні зв’язків між нашими державами та народами. У нас є багато досвіду, ідей, і ми одностайні в своїх планах», - зазначив  голова правління АТ ПКП Кшиштоф Мамінські.

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун поінформував польських колег про розроблену в компанії стратегію розвитку, яка передбачає великі інфраструктурні зміни у залізничній галузі. Також Войцех Балчун розповів про тарифну політику Укрзалізниці, нові організаційні та технологічні підходи в співпраці з клієнтами та плани щодо розвитку міжнародного пасажирського сполучення.

«Українське суспільство надзвичайно позитивно сприйняло співпрацю української та польської залізниць в розвитку пасажирського сполучення між країнами, сьогодні поїзд Київ – Перемишль користується великою популярністю. Ми зацікавлені й надалі розвивати таку прогресивну цінову політику, за якої залізниця складає гідну конкуренцію автомобільному транспорту», - зазначив Войцех Балчун.

Він також повідомив, що вже найближчим часом ще більше пасажирів матимуть змогу зручно подорожувати поїздами до Польщі. Адже з 24 серпня Укрзалізниця запускає другу пару поїздів у сполученні Київ, Львів – Перемишль, завдяки чому пряме сполучення з Польщею отримають мешканці Вінниці, Хмельницького та Тернополя. Також з 24 серпня мешканці міст Рівне, Ківерці та Ковель зможуть зручно подорожувати до Польщі завдяки зміні маршруту поїзда Ковель – Холм на Здолбунів – Холм.

Для подальшого розвитку міжнародних пасажирських перевезень залізничники обох країн планують запровадити продаж квитків через інтернет на інші поїзди в сполученні Україна – Польща, щоб пасажири мали можливість зручно купувати квитки. Також залізничники мають намір узгодити взаємовигідні тарифи у графіку руху пасажирських поїздів на 2017/2018 роки, які будуть конкурентними порівняно з іншими видами транспорту. Ці та інші напрямки взаємодії ПАТ «Укрзалізниця» та АТ ПКП відображені в підписаному керівниками компаній протоколі переговорів.

Довідка.

Обсяги вантажних перевезень у напрямку Схід – Захід через україно-польські прикордонні переходи за 6 місяців 2017 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, збільшився на 399,5 тис. тонн, або на 7,1%, у тому числі перевезення експортних вантажів із України в Польщу збільшились на 2,6% і склали 4438,4 тис. тонн. Транзитні перевезення зросли на 287,7 тис. тонн, або на 21,9%.

У напрямку Захід – Схід обсяг перевезень за 6 місяців 2017 року порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився на 228,7 тис. тонн, або на 32,1%.

За 6 місяців 2017 року в сполученні Україна – Польща перевезено 74,1 тис. пасажирів, у 2016 році всього було перевезено 29,1 тис. пасажирів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переговори.залізниця #Польща #Укрзалізниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...