• Головна
  • Договори між Укрзалізницею та облрадами, - одна з умов надання кредиту 100 млн євро на придбання електропоїздів
18:01, 4 серпня 2017 р.

Договори між Укрзалізницею та облрадами, - одна з умов надання кредиту 100 млн євро на придбання електропоїздів

Договори між Укрзалізницею та облрадами, - одна з умов надання кредиту 100 млн євро на придбання електропоїздів

Обов’язкове завершення реформування галузі, створення вертикально-інтегрованих структур і чіткий розподіл по господарських напрямках та функціях, співпраця з місцевими органами влади – серед головних умов надання кредиту в розмірі 100 млн євро Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). У разі дотримання всіх умов цей кредит планується спрямувати на закупівлю нових електропоїздів для приміського сектору. Про це стало відомо під час чергової зустрічі представників ПАТ «Укрзалізниця» та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) днями в Києві.

Також серед умов надання кредиту іноземні банкіри називають укладання договорів між обласними адміністраціями та ПАТ «Укрзалізниця» - так званих договорів про публічні послуги. Такі договори – широка світова практика, вони визначають функції та відповідальність замовника – місцеві органи влади, та перевізника – в даному випадку ПАТ «Укрзалізниця». Зокрема, такими договорами чітко зафіксовані параметри обсягів та якості перевезень, а також покриття недоотриманих внаслідок тарифного регулювання доходів для забезпечення беззбитковості перевезень.

Таким чином, на сьогодні місцеві органи влади мають реальну можливість забезпечити високоякісні приміські залізничні перевезення для мешканців своїх територій.

Проект дозволить придбати 5-6 нових електропоїздів, які курсуватимуть за визначеним спільно з органами місцевої влади маршрутами та спільно узгодженим графіком. Така кількість рухомого складу за умови раціонального його використання достатня для забезпечення перевезень в певній області.

Як зазначив директор з пасажирських перевезень та сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків, європейські банкіри також наполягають на проведенні відкритого міжнародного тендеру на придбання нових електропоїздів без пріоритету для будь-яких виробників – такі умови є передовою світовою практикою при використанні кредитних коштів міжнародних фінансових організацій. Окремою умовою є надання державних гарантій на покриття кредиту.

Ще однією вимогою є забезпечення якісного сервісу при здійсненні приміських перевезень відповідно до європейських регламентів. Зокрема, йдеться про впровадження електронних розрахунків за перевезення, технічний та санітарний стан електропоїздів.

«Парк електропоїздів зношений на 85,9%, і кредит ЄІБ – для нас гарна можливість його оновити та спільно з місцевими органами влади покращити якість сервісу для наших пасажирів», – прокоментував Ігор Романків.

ПАТ «Укрзалізниця» відкрите до співпраці та діалогу з місцевими органами влади та  готове виконати всі умови, що залежать від залізничників, та реалізовуватиме проект.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #кредит #умови #дотримання #Укрзалізеиця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...