
17:44, 2 серпня 2017 р.
Термін подачі заявок на конкурс проектів з енергоефективності продовжили
На Рівненщині продовжують приймати заявки на обласний конкурс проектів з енергоефективності
Останній термін подачі документів – до 15 серпня. Як повідомили в департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, на конкурс можна подавати проекти, що спрямовані на підвищення енергозбереження в установах, які утримуються із місцевих бюджетів. А це - оснащення будівель сучасними тепловими лічильниками, заміщення імпортованого природного газу, використання енергозберігаючих технологій, альтернативних джерел енергії та місцевих видів палива. Заяви на участь у конкурсі та документи приймає департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА(м. Рівне, вул. І.Вишенського (Білякова), 4А, каб. 402-403). На конкурс подаються проекти із позитивними висновками державної експертизи проектно-кошторисної документації, за умови підтвердження співфінансування цих проектів з місцевих бюджетів. Також обов’язково потрібно розрахувати строк їх окупності. Нагадаємо, цьогоріч на обласну програму енергоефективності в обласному бюджеті передбачено 7,67 мільйонів гривень. |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:39, 2 червня
17:15, 29 травня
15:13, Вчора
21
16:32, 30 травня
3
09:48, 1 червня
15

