• Головна
  • Абетка кредитних спорів: дискусія у Рівному
Новини компаній
12:12, 27 липня 2017 р.

Абетка кредитних спорів: дискусія у Рівному

Новини компаній
Абетка кредитних спорів: дискусія у Рівному

РІВНЕ — 21 липня 2017 року. Відділення в Рівненській області провело круглий стіл, присвячений обговоренню актуальних проблем судового захисту прав позичальників, поручителів, іпотекодавців після зміни кредитора у зобов’язанні.

Із вітальними словами захід відкрив Сергій Удовиченко, адвокат, голова Відділення АПУ в Рівненській області, член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України від Рівненської області, голова АО «Удовиченко і партнери».

Оксана Муравська, приватно практикуючий адвокат, виступила доповідачем та розповіла учасникам про форми, правову природу та істотні умови договорів факторингу та відступлення. Також пані Олена звернула увагу на особливості правового захисту прав позичальників, поручителів та іпотекодавців. Зокрема, експерт розповіла про:

— Порушення і помилки кредиторів, які допускаються на стадії факторингу/відступлення права вимоги, передачі права вимоги і пред’явлення вимоги новим кредитором боржнику.

— Порушення і помилки нових кредиторів, які допускаються при зверненні до суду із вимогою до позичальників (поручителів).

— Письмові докази в спорах цієї категорії.

— Огляд правових позицій ВСУ.

— Порушення і помилки кредиторів, які допускаються на стадії укладення договорів факторингу/відступлення права вимоги, передачі права вимоги і пред’явлення вимоги новим кредитором іпотекодавцю.

— Порушення і помилки нових кредиторів, що допускаються при зверненні до суду із вимогою про звернення стягнення на предмет іпотеки.

— Позасудові шляхи звернення стягнення на предмет іпотеки.

Цікаві дискусії викликала обговорювана тематика, тому слідкуйте за нашими новинами на сайті та долучайтеся до діяльності Відділення АПУ в Рівненській області! Попереду ще дуже багато корисних та захоплюючих заходів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Судовийзахист #адвокати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...