• Головна
  • На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші
15:05, 20 липня 2017 р.

На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші

Усі книги, які подали на конкурскращих творів авторів Рівненщини,матимуть фінансову підтримку з обласного бюджету

Рішення прийняли під час засідання ради з питань видавничої справи під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.

На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші, фото-1

Загалом на розгляд комісії місцеві видавці подали 20 книг з пропозиціями друку на понад 244 тисячі гривень. Проте, зважаючи на обмежені фінанси, виділені з обласного бюджету, а це 170 тисяч, члени експертної ради вирішили зменшити тираж книг.

На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші, фото-2

Як зазначила Світлана Богатирчук-Кривко, основну увагу комісія звертала на ті видання, котрих не достатньо в бібліотеках та школах Рівненської області. Тому особливий акцент – історичним, краєзнавчим виданням, а також книгам для дітей. Крім того, важливим у прийнятті рішення є думка обласної спілки письменників та участь у конкурсі «Краща книга Рівненщини».

На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші, фото-3

Так, більшість голосів членів координаційної ради отрималилітературно-краєзнавчий альманах Рівненщини «Погорина», дитяча книжка Тамари Бацмай «Абетка», автобіографія Уласа Самчука «Планета ДІ-ПІ: нотатки й листи. П’ять по дванадцятій», а також збірка творів Вікторії Самчук «Свічі моєї не гасіть».

На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші, фото-4

Значну підтримку комісії одержав авторський літературний проект - альманах творчості дітей із сімей захисників України«Ангел на ротації».

Фінансове сприяння матимуть також: етно-вірші Ірини Баковецької-Рачковської «Write,Tomboy,writeабо Якби Бенксі жив у місті Ра», літературне видання «Каландайка. Історія Дикого Заходу України про бурштинові війни, кохання, зради і перемоги» авторства Ярослава Щевича та «Книга Рівненщини 2016» роботи редакційно-видавничого відділу обласної універсальної наукової бібліотеки.

На Рівненщині 20 книг надрукують за бюджетні гроші, фото-5

Після друку книги, тираж кожного видання буде безкоштовно переданий для розповсюдження серед бібліотек Рівненської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книгодрукарство
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...