• Головна
  • Укрзалізниця представила президентам України та Грузії ініціативи з розвитку прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення
12:02, 20 липня 2017 р.

Укрзалізниця представила президентам України та Грузії ініціативи з розвитку прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення

Під час українсько-грузинського інвестиційного форумі в Батумі директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ «Укрзалізниця» Максим Кушнірчук представив ініціативи з розвитку прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення для безперешкодного проходження товарів у напрямку Європа – Азія.

Угода  про організацію цього сполучення через порти України та Грузії, як зауважив Президент України Петро Порошенко, дозволяє з’єднати дві держави з іншими країнами на Великому шовковому шляху. «Важливим питанням є організація поставок цим маршрутом енергоносіїв з багатого на вуглеводні Каспійського регіону», – зазначив Президент України під час візиту до Грузії.   

Директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ «Укрзалізниця» нагадав учасникам інвестиційного форуму, що для реалізації транзитного потенціалу України та стимулювання вантажопотоків в напрямку Європа –Азія, у травні цього року ПАТ «Укрзалізниця» вступило до Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». «Подальша інтеграція залізничного транспорту у сполученні між Україною та Грузією передбачає опрацювання тарифних умов, узгодження наскрізних тарифів, оптимізацію графіка руху, актуалізацію роботи з безпаперової технології передачі, використання транспортного документа на інформаційних носіях», – зазначив Максим Кушнірчук.

За шість місяців 2017 року через поромні переправи «Чорноморськ–Поті/Батумі залізничним транспортом України перевезено понад 166 тис. тонн вантажів, що на 50% більше, ніж за перше півріччя 2016 року. Так, експорт зріс на 65%, транзит – на 10%.

Довідково

Наразі, на залізнично-поромній переправі Чорноморськ–Варна-Поті/Батумі використовуються два поромних судна Пароплавства «Болгарський морський флот» місткістю 108 умовних критих вагонів (два контейнерних поїзда), крім того два поромних судна філіалу Центру транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» – «Герої Плевни» та «Герої Шипки» знаходяться на капітальному ремонті.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #Україна #Грузія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...