
18:07, 12 липня 2017 р.
На Рівненщині розпочалися жнива
В Рівненській області розпочали збирати врожай ранніх ярих зернових і зернобобових. Під ці культури в області відвели майже 200 тисяч гектарів.

Першими до збирання озимого ячменю приступили сільгосппідприємства Демидівщини. В районі вже намолотили 275 тонн з півсотні гектарів, причому з гектара збирають по 55 центнерів.
Разом з тим, як розповіли в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, масове збирання врожаю розпочнеться у третій декаді липня.
Загалом, до жнив залучать близько 3 тисяч зернозбиральних комбайнів, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах – понад 600.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:33
Вчора
Оголошення
08:57, 9 червня
16:15, Вчора
13
12:01, Вчора
8
14:10, 5 червня
15
07:49, 7 червня
