• Головна
  • Туристичні маршрути відтепер будуть маркуватися
16:56, 12 липня 2017 р.

Туристичні маршрути відтепер будуть маркуватися

В Рівненській ОДА розпочали роботу щодо занесення туристичних маршрутів області до реєстру.

Це передбачає подальше маркування та знакування шляхів із присвоєнням їм номеру згідно ДСТУ. Адже інформаційно-вказівні туристичні знаки полегшують пересування туристів та роблять мандрівку безпечною.

Для роботи над формуванням реєстру туристичних маршрутів утворили експертну комісію, яку затвердив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко своїм розпорядженням. 

«Метою діяльності комісії єпідвищення якості туристичного обслуговування та рівня безпеки подорожей самоорганізованих груп, створення бази маршрутів, їх маркування та знакування», - зазначилазаступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, голова комісії.

Під час першого засідання комісії до реєстру внесли три промарковані велосипедні маршрути -«Поліська січ», «Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку» та «Валерина стежка».

Ще вісім шляхів затвердили, як такі, що підлягають маркуванню та знакуванню, та присвоїли їм відповідні номери. Це маршрут «Медове коло», який об’єднує п’ять районів області, три шляхи у Млинівському районі, по два - в Рівненському та Гощанському.

Відтак, місцева влада повинна забезпечити їх маркування та знакування, встановивши вздовж маршрутів напрямкові, інформаційні чи застережні туристичні знакивідповідно до держстандарту.

Усі промарковані маршрути будуть внесені на сайт Рівненщина туристична, аби кожен охочий зміг вибрати для себе шлях подорожі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #подорожі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...