• Головна
  • Особливості створення інтер’єру сучасної кухні на замовлення — інноваційний підхід від компанії-виробника DioLini
Реклама
10:13, 11 червня 2017 р.

Особливості створення інтер’єру сучасної кухні на замовлення — інноваційний підхід від компанії-виробника DioLini

Реклама
Особливості створення інтер’єру сучасної кухні на замовлення — інноваційний підхід від компанії-виробника DioLini

Сьогодні дизайнери та архітектори в один голос стверджують, що сучасний дизайн не має ніяких обмежень, окрім логіки. І справа зовсім не в тому, що не можна піти проти правил. Можна. Все можна. Проте це не буде зручно. До прикладу, ніхто не заважатиме пустити трубопровід ззовні, зовсім не ховаючи його, навіть навпаки — виставити напоказ весь складний і заплутаний вузол труб, які тільки є в домі, можна навіть зробити з них щось на кшталт лабіринту, проте це буде геть незручно, навіть дратівливо рано чи пізно. Що стосується кухонь, то, напевно, всім відомий випадок, коли витяжка розташована геть не під вентиляційним отвором, а деінде. І між нею та виходом у вентиляційну шахту тягнеться довга-предовга гофрована труба, що видає просто таки здичавілий шум при роботі витяжки. Цього би можна було уникнути, якби лише врахувати в проекті розташування виходів у всі інженерні системи. Але іноді здається, що якщо вже йти на виготовлення кухні на замовлення, то такі проблеми вирішаться самі собою, головне, втілити в життя проект, що виношувався днями й ночами, — встановити омріяну роками кухню.

Але для того, щоби замовити виготовлення кухні у Львові чи у будь-якому іншому місті, рано чи пізно доведеться звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія DioLini — одна з провідних компаній-виробників сучасних кухонь у Львові, яка володіє власним виробництвом безпосередньо у місті, а також має найбільшу в Західній Україні виставкову залу. Крім того, що спеціалісти компанії здатні втілити будь-яку вашу мрію щодо облаштування приміщення кухні, вони також прорахують до дрібниць можливості вашої кухні та допоможуть вашому омріяному проекту уникнути недоліків, а вам — розчарувань.

Перш ніж братися до справи, DioLini пропонує клієнтам провести власне дослідження приміщення, а вже опісля, на основі вивченого та 10-річного досвіду роботи, створити декілька проектів, один з яких буде базуватися виключно на побажаннях клієнта, а два інших будуть альтернативними удосконаленими варіантами спеціалістів компанії. Аби замовники могли, по-перше, побачити та оцінити можливості своєї кухні сповна, а по-друге, мати вибір і не обмежувати себе ні в чому, обираючи лише найкраще для себе. Крім того, проектувальники допоможуть визначити, яке саме планування якнайкраще підходить для кухні: L-образне, U-образне, однорядне чи у два ряди, а може, острівне (коли частина меблів чи техніки виноситься в центр приміщення, ніби утворюючи острівець) або півострівне (коли ця частина з’єднується з іншими меблями ніби містком).

DioLini — це стильні львівські кухні, обладнані сучасною побутовою технікою та інноваційними механізмами, що значно полегшують щоденне користування кухонним гарнітуром. Не підлаштовуйтеся під ті обставини, що нав’язують вам модні салони. А самі створюйте умови, в яких вам комфортно жити. DioLini — кухні, в яких комфортно не тільки готувати, але й просто перебувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...