• Головна
  • Ви відпочиваєте, а резюме – працює
13:43, 8 липня 2017 р.

Ви відпочиваєте, а резюме – працює

Ви відпочиваєте, а резюме – працює

Традиційно літо вважається «не сезоном» для зміни роботи, а скоріше – часом для відпусток.

Звичайно, за винятком сезонної роботи. Разом із тим, це не означає, що ваше резюме не повинно працювати на вас, поки ви відпочиваєте. У своєму новому матеріалі спеціалісти Міжнародного кадрового порталу hh.ua зібрали 5 порад, які допоможуть не проґавити свою посаду.

Сьогодні ж мова йтиме про те, що варто зробити зі своєю «візитівкою» пошукача перед відпусткою. Поки ви будите насолоджуватися заслуженим відпочинком, ваше резюме працюватиме на вас. Виходимо з того, що воно вже розміщене в інтернеті.

1. «Прокачайте» резюме

До того, як піти у відпустку, перевірте чи найновіший варіант вашого резюме розміщений на job-порталах. І там вказана інформація про ваш досвід, останні досягнення, набуті нові навички, пройдені нещодавно семінари та актуальна контактна інформація.

2. Додайте знань

Перші кілька днів відпочинку промайнули у «блаженному нічгонеробленні», а із собою в сумці останні новинки профільної літератури. Почитали? Оновіть резюме.

3. Виділяйтеся

Зробіть своє резюме унікальним. Наприклад, скористайтеся можливостями, які пропонують сайти з працевлаштування – графічне оформлення, посилання на ваше портфоліо, блог чи аккаунти у соц.мережах за необхідності.

4. «Оцифруйте» свій досвід

Опишіть свій робочий досвід у цифрах: на скільки відсотків збільшили обсяг продажів, яку кількість клієнтів «привели», скільки подій організували, яку кількість проектів реалізували тощо.

5. Перевірте на точність

Ніколи не завадить ще раз уважно прочитати своє резюме і перевірити чи правильно у ньому вказані дати, імена, назви, номери мобільного телефону, електронна адреса.

Після виконання усіх цих не хитрих дій, можна спокійно відпочити якийсь час. Адже тепер ваше резюме працюватиме на вас. Роботодавець оцінить відповідальність, з якою ви поставилися до документу, задача якого продемонструвати ваші сильні сторони, не зважаючи на те, що сезон відпочинку в розпалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #працевлаштування #резюме
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...